پلن ها

مبلغ سالیانه 
سیستم عامل
محل سرور
میزان فضای هاست
ترافیک ماهیانه
کنترل پنل
Add Domain
SubDomain
FTP Account
Email Account
Database
MariaDB
NGINX
Apache
PHP
 

Plan 1 : Light

90.000 تومان 
لینوکس
ایران
100MB
100MB
DirectAdmin
1
1
1
1
نامحدود
5.3 الی 7.1
سفارش دهید

Plan 2 : Light

 140.000 تومان
لینوکس
ایران
200MB
200MB
DirectAdmin
1
2
2
2
نامحدود
5.3 الی 7.1
سفارش دهید

Plan 3 : Light

180.000 تومان
لینوکس
ایران
300MB
300MB
DirectAdmin
2
3
3
3
نامحدود
5.3 الی 7.1
سفارش دهید

Plan 4 : Light

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plan 5 : Light

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

هاست اقتصادی لینوکس

 

وب سرور آپاچی

وب سرور آپاچی (Apache) گسترده ترین و محبوب ترین سرور HTTP در دسترس بر روی اینترنت می باشد که از زبان های  PHP و Perl پشتیبانی می کند. متداول‌ترین دلیل استفاده از این برنامه htaccess. است که طراحان حرفه‌ای در محیط لینوکس از آن بهره می‌ گیرند.

  

وب سرور NGinX

وب سرور NGinX به دلیل داشتن قدرت و پایداری بالا زیر ترافیک سنگین و بازدید زیاد  ، سرعت بسیار بالا به خصوص در باز کردن صفحات استاتیک و مصرف منابع کم سرور مشهور و مورد توجه مدیران سرور ها است و از پروتوکول های HTTP , HTTPS , SMTP , POP3 و IMAP پشتیبانی می کند.

 

نسخه ویژه کنترل پنل دایرکت ادمین 

کنترل پنل مدیریت فضای هاست دایرکت ادمین به همراه پلاگین های اضافی و پوسته بهینه شده.

 

نسخه های مختلف  PHP  شامل 5.3 و 5.4 و 5.5 و 5.6 و 7. و 7.0 با امکان استفاده از نسخه های مختلف php از طریق کنترل پنل دایرکت ادمین برای شما مقدور هست تا هر نسخه از php را که بخواهید بر اساس نوع CMS مورد نظرتان استفاده نمایید.

 

CloudLinux LVE Manager اصلی ترین ابزار برای کنترل منابع سرور در ارتباط با کاربران است وبه هیچ کاربری اجازه استفاده بیشتر ازمنابع تعریف شده را نمی دهد. این کار باعث می شود تا مصرف بالای وب سایت یک کاربر تاثیری بر وب سایت کاربران دیگر سرور نداشته باشد.

 

CageFS قابلیتی که هر کاربر را در حیطه خود محصور می کند و سرور را در مقابل حملات سیملینک و مشابه محافظت می کند. این کار باعث می شود تا هک شدن وب سایت یک کاربر تاثیری بر هک شدن وب سایت کاربران دیگر نداشته باشد.

 

فایروال Comodo WAF فایروال قدرتمند لینوکس که از بسیاری از حملات php ، SQL و Ruby و Сold Fusion و WordPress و Joomla و Drupal  و Cacti و ZeroCMS  و phpMyAdmin  و LDAP و همچنین برخی حملات DDOS یا همان denial-of-service جلوگیری می کند.

  

فایروال Comodo WAF فایروال قدرتمند لینوکس که از بسیاری از حملات php ، SQL و Ruby و Сold Fusion و WordPress و Joomla و Drupal  و Cacti و ZeroCMS  و phpMyAdmin  و LDAP و همچنین برخی حملات DDOS یا همان denial-of-service جلوگیری می کند.

 

فایروال CSF فایروال قدرتمند لینوکس به همراه iptables که از بسیاری از حملات و Attack ها مانند اسکن کردن پورت، حملات SYN flood، حملات لاگین بیس brute force attacks جلوگیری می کند.

 

آنتی شلر CXS  آنتی شلر قدرتمند CXS از آپلود عمدی و غیر عمدی شل ، ویروس و سایر فایلهای مخرب بر روی سرور جلوگیری می نماید.

  

آنتی ویروس ClamAv یکی از نرم افزار های تامین امنیت سرور است که جهت اسکن و جستجوی بد افزار استفاده می شود.

 

 DDoS Protection نرم افزاری با استفاده از نرم افزارهای موجود بر روی سرور تا حد امکان از حملات DDoS جلوگیری می گردد.

  

 DDoS Protection سخت افزاری با استفاده از سخت افزارهای موجود در دیتاسنتر آسیاتک تا حد امکان از حملات DDoS جلوگیری می گردد.

 

قابلیت ثبت SSL رایگان در کنترل پنل دایرکت ادمین در بخش SSL  قابلیت دریافت SSL رایگان Let's Encrypt اضافه گردیده و تمام مشتریان سرورنگار می توانند از این قابلیت بر روی Host خود استفاده نمایند.

هاست لینوکس ایران مخصوص کاربرانی که وب سایت آنها بر اساس سیستم های مدیریت محتوا آماده نظیر وردپرس، جوملا، دروپال، مجنتو، اپن کارت، پرستا شاپ و.. می باشد.

هاست لینوکس سرورنگار دارای مزایای متعددی است که از مهمترین آنها می توان به استفاده از بهترین سخت افزارها در خدمات میزبانی وب اشاره نمود.

این مساله در کنار بهره گیری از نرم افزارهای و تنظیمات مناسب و استفاده از بهترین دیتاسنترهای موجود در کشور که با وجود گران قیمت تر بودن نسبت به برخی مرکز داده های دیگر، یکی از بهترین شبکه ها را در اختیار دارد به پایداری و کیفیت هرچه بالاتر بارگزاری وب سایت شما کمک شایانی خواهد نمود.

در واقع ما تمام تلاش خود را از مرحله ی انتخاب دیتاسنتر و سخت افزار و نرم افزار تا تحویل سرویس به مشتری به کار گرفته ایم تا با توجه به بسترها و امکانات موجود بهترین ها در کنار یکدیگر قرار دهیم دهیم تا به سرویسی با کیفیت مناسب دست پیدا کنیم و بدین منظور با وجود قیمت های کاملا رقابتی هرگز کیفیت را فدای قیمت نکرده ایم .

 

در ادامه به برخی از مزایای استفاده از سرویس هاست لینوکس ایران در سرورنگار به طور اختصار اشاره می گردد:

  •  سرویس های ایران در سرور اختصاصی سرورنگار که در دیتاسنترهای معتبر آسیاتک نگهداری می شود میزبانی می شوند
  •  تضمین آپتایم (زمان در دسترس بودن سرور) بالا (بیش از 99 درصد)
  •  استفاده از بهترین سخت افزار ها
  •  انتقال رایگان سایت از سایر شرکت ها (در صورتی که هاست شما داریکت ادیمن یا سی پنل باشد)